Mini Zoo w parku Wolności
W zagrodzie miejskiej pojawili się dobrze już znani Willy, Bajtek i Helenki.
Na relacji będziecie mogli zobaczyć, jaką frajdę sprawił im ten przyjazd.
Bez wątpienia zwierzaki poznały opiekunów i teren. Od razu zaczęły radośnie biegać i skubać świeżą trawę.
Zapraszamy do odwiedzania naszej miejskiej zagrody, ale jest jeden warunek.
NIE WOLNO DOKARMIAĆ ZWIERZĄT
Tutaj maja zapewnione wszystko, czego im potrzeba.
Uprzedzamy, że każdego „dokarmiacza” będziemy surowo karać i nie będzie żadnej taryfy ulgowej
Zwierzaki podczas pobytu w naszej zagrodzie mają być tak zadowolone jak dziś - dlatego, dla ich dobra, postarajmy się o to wszyscy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!