Koncertowe Lato na Płońskim Rynku
15 sierpnia o godzinie 17:00 płoński rynek wypełniły gorące, latynoskie rytmy. Trio Mariachi porwało publiczność do wspólnego śpiewu i tańca przy takich hitach jak Despacito, Bailando, La Bamba, La Cucaracha czy Desperado.
Energia muzyków, połączona z charakterystycznym brzmieniem gitar i temperamentem scenicznych występów, sprawiła, że całe wydarzenie stało się prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i gościom za wspaniałą atmosferę oraz wspólną zabawę!
Ogromne brawa dla muzyków za energię, uśmiech i niezapomniane emocje!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!