Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Festyn Integracyjny „Po sąsiedzku”

Ocena 0/5

Już w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia o 11:00 zapraszamy Was na Festyn Integracyjny „Po sąsiedzku” w Hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku.


Czego możecie się spodziewać? 
- dmuchańce i wata cukrowa dla dzieci
- bigos i barszcz ukraiński dla wszystkich
- malowanie buziek
- Biały Miś i Miś Panda  
- unikalne rękodzieło
- występy dzieci i zespołu „Swada”
- Targi Kół Gospodyń Wiejskich
- Objazdowy Warsztat Kreatywny  
Do wygrania 2 rowery w konkursach.
Zabierzcie rodzinę, sąsiadów, znajomych i spędźcie z nami ten dzień z uśmiechem i w świetnym towarzystwie. 

Organizator: Stowarzyszenie Idziemy Na Spacer
Partnerzy: Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, Feel-Bear, Fundacja OWK
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik i Artur Adamski - Starosta Powiatu Płońskiego

Plakat dekoracyjny 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności