Logo Urzędu Miasta w Płońsku

   II turnus rozpoczęty 

Ocena 0/5

Dzisiaj ruszył kolejny tydzień letniego wypoczynku dla uczniów płońskich szkół podstawowych w malowniczo położonym Ośrodku w Goszczycach Średnich, gdzie czeka na nie masa atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

Organizatorem kolonii jest Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik we współpracy z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz Punktem Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie. 

To wyjątkowe kolonie bez smartfonów, ekranów, gier i aplikacji. Dzieci mają okazję przez cały tydzień uczyć się, jak w pełni korzystać z czasu wolnego w realnym świecie, w otoczeniu przyrody, wśród rówieśników, z dala od technologii.

Program kolonii został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 14 lat i łączy w sobie elementy profilaktyki uzależnień oraz edukacji prozdrowotnej.

Galeria zdjęć

    II turnus rozpoczęty  13     II turnus rozpoczęty  12     II turnus rozpoczęty  11     II turnus rozpoczęty  10     II turnus rozpoczęty  9     II turnus rozpoczęty  8     II turnus rozpoczęty  7     II turnus rozpoczęty  6     II turnus rozpoczęty  5     II turnus rozpoczęty  4     II turnus rozpoczęty  3     II turnus rozpoczęty  2     II turnus rozpoczęty  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności