II turnus rozpoczęty
Dzisiaj ruszył kolejny tydzień letniego wypoczynku dla uczniów płońskich szkół podstawowych w malowniczo położonym Ośrodku w Goszczycach Średnich, gdzie czeka na nie masa atrakcji i niezapomnianych przeżyć.
Organizatorem kolonii jest Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik we współpracy z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz Punktem Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.
To wyjątkowe kolonie bez smartfonów, ekranów, gier i aplikacji. Dzieci mają okazję przez cały tydzień uczyć się, jak w pełni korzystać z czasu wolnego w realnym świecie, w otoczeniu przyrody, wśród rówieśników, z dala od technologii.
Program kolonii został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 14 lat i łączy w sobie elementy profilaktyki uzależnień oraz edukacji prozdrowotnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!