Rozpoczął się remont ulicy Moniuszki
Remont będzie kosztował niespełna 400 tysięcy złotych i w 80 proc. zostanie sfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Kierowcy i piesi dzięki tym środkom na odcinku 160 metrów zyskają nową, wykonaną z kostki brukowej, nawierzchnię jezdni i chodników. Zakres prac obejmuje też regulację studzienek i wykonanie progu zwalniającego, który zwiększy bezpieczeństwo uczniów pobliskiej Szkoły Podstawowej Nr 3 i mieszkańców ulicy Moniuszki.
Prace powinny zakończyć się we wrześniu. Mamy nadzieję, że pogoda będzie mniej kapryśna niż do tej pory i pozwoli przeprowadzić je sprawnie. Z góry dziękujemy użytkownikom drogi za wyrozumiałość podczas remontu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!