Do obwodu tarnopolskiego wyruszył kolejny transport z pomocą humanitarną, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Idziemy Na Spacer. Wsród przekazanych darów znalazły się m.in. woda, odzież, środki chemiczne, makaron. Podczas załadunku obecny był Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!