Sprzątanie terenu po byłych ogródkach działkowych
450 worków śmieci oraz liczne śmieci wielkogabarytowe uprzątnięto w pobliżu obwodnicy centrum miasta na terenie byłych ogródków działkowych. We wtorek 12 kwietnia - zostały odebrane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!