Życzenia Wielkanocne od uczniów z SP nr 3 w Płońsku
W środę 13 kwietnia płoński ratusz odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Uczniowie w imieniu własnym oraz Dyrekcji i Pracowników Szkoły, złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!