Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Mieszkańcu Płońska - przyjdź i posadź drzewo w płońskim lesie kieszonkowym

Ocena 0/5
Zaprasza Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Nadleśnictwo Płońsk, Lasy Państwowe i nasza ogrodniczka miejska Malgorzata Melińska wraz z płońską Ekipą Od Zieleni ZDiM.
W najbliższy poniedziałek, tj. z okazji przypadającego w dniu 10 października ŚWIĘTA DRZEWA, będziemy sadzić w Płońsku Las Kieszonkowy w Parku 120-lecia BS w Płońsku. START - godz. 10:00. Na powierzchni 500 m2 nasadzimy aż 300 szt. sadzonek dębów, które podarowało miastu Nadleśnictwo Płońsk. Do sadzenia zapraszamy wszystkich chętnych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności