Składanie oświadczeń o szacowanej ilości ciepła
Uwaga, podmioty ciepła systemowego
WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE, SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE, TZW. PODMIOTY WRAŻLIWE (SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, PLACÓWKI MEDYCZNE ITP.)
PILNY KOMUNIKAT!
Stosownie do art. 7 ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw ( Dz.U. z 2022 r. poz. 1967) uprzejmie proszę o składanie oświadczeń o szacowanej ilości ciepła, która będzie zużyta w sezonie grzewczym 2022/2023. Wzory oświadczeń w załączeniu należy składać do PEC Sp. z o.o. w Płońsku do 10.10.2022 r.
wzór oświadczenia odbiorcy ciepła, o którym mowa w art. 5 ust. 1
wzór oświadczenia odbiorcy ciepła, o którym mowa w art. 6 ust. 1



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!