Mieszkańcu Płońska - przyjdź i posadź drzewo w płońskim lesie kieszonkowym
Zaprasza Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Nadleśnictwo Płońsk, Lasy Państwowe i nasza ogrodniczka miejska Malgorzata Melińska wraz z płońską Ekipą Od Zieleni ZDiM.
W najbliższy poniedziałek, tj. z okazji przypadającego w dniu 10 października ŚWIĘTA DRZEWA, będziemy sadzić w Płońsku Las Kieszonkowy w Parku 120-lecia BS w Płońsku. START - godz. 10:00. Na powierzchni 500 m2 nasadzimy aż 300 szt. sadzonek dębów, które podarowało miastu Nadleśnictwo Płońsk. Do sadzenia zapraszamy wszystkich chętnych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!