Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych

Ocena 0/5
Podczas sesji Rady Miejskiej nagrodzeni zostali uczniowie płońskich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku oraz Miasto Płońsk.

Nagrody wręczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Henryk Zienkiewicz.

Wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymali:
- Jatkowski Radosław SP 3
- Kosewski Nikodem - SP 2
- Matuszewska Alicja - SP3
Gadżety za udział w konkursie otrzymali:
- Aleksandrowicz Gabriela SP3
- Ciski Marcel SP3
- Jarosiewicz Lena SP3
- Kałdon Amelia SP 3
- Kałdon Dominik SP 2
- Kopeć Kalina SP 2
- Pawłowska Weronika SP 4
- Prus Lena SP 2
- Rutkowska Zofia SP 3
- Szozda Hanna SP 3

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym

Galeria zdjęć

Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (1) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (2) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (3) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (4) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (5) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (6) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (7) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (8) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (9) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (10) Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych  (11)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności