Nagrody dla uczniów płońskich szkół podstawowych
Podczas sesji Rady Miejskiej nagrodzeni zostali uczniowie płońskich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku oraz Miasto Płońsk.
Nagrody wręczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Henryk Zienkiewicz.
Wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymali:
- Jatkowski Radosław SP 3
- Kosewski Nikodem - SP 2
- Matuszewska Alicja - SP3
Gadżety za udział w konkursie otrzymali:
- Aleksandrowicz Gabriela SP3
- Ciski Marcel SP3
- Jarosiewicz Lena SP3
- Kałdon Amelia SP 3
- Kałdon Dominik SP 2
- Kopeć Kalina SP 2
- Pawłowska Weronika SP 4
- Prus Lena SP 2
- Rutkowska Zofia SP 3
- Szozda Hanna SP 3
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!