Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Orlęta Płońsk zapraszają na spotkanie informacyjne

Ocena 0/5

Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk przy wsparciu Burmistrza Miasta Płońska Andrzeja  Pietrasika i Urzędu Miejskiego w Płońsku zapraszają uczniów klas 4-8 do drużyny Orlęta Płońsk.

Orlęta nowa organizacja w naszym mieście działająca przy Jednostce Strzeleckiej 1006 Płońsk (ZS "Strzelec" Józefa Piłsudskiego). To drużyna młodych ludzi pełnych energii i ciekawości świata. Działa, nawiązując do tradycji przedwojennych Orląt - młodzieży, która z dumą służyła swojej ojczyźnie.

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 29 marca 2025 r. (sobota), o godz. 10:00 w holu Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

Zapraszamy.

486392753_690119093369626_5733009617084217480_n 486807439_690119080036294_8405025511432837697_n 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności