Orlęta Płońsk zapraszają na spotkanie informacyjne
Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk przy wsparciu Burmistrza Miasta Płońska Andrzeja Pietrasika i Urzędu Miejskiego w Płońsku zapraszają uczniów klas 4-8 do drużyny Orlęta Płońsk.
Orlęta nowa organizacja w naszym mieście działająca przy Jednostce Strzeleckiej 1006 Płońsk (ZS "Strzelec" Józefa Piłsudskiego). To drużyna młodych ludzi pełnych energii i ciekawości świata. Działa, nawiązując do tradycji przedwojennych Orląt - młodzieży, która z dumą służyła swojej ojczyźnie.
Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 29 marca 2025 r. (sobota), o godz. 10:00 w holu Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.
Zapraszamy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!