Joanna Szczepańska dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
Dzisiaj w Urzędzie Miejskim Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył Pani Joannie Szczepańskiej zarządzenie o powierzeniu stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego na kolejne 5 lat.
"Jestem pewien, że Szkoła Podstawowa nr 1 w kolejnych latach będzie stabilnie się rozwijać, z sukcesem dla uczniów i kadry" – mówił Burmistrz podczas symbolicznego przekazania obowiązków.
Joanna Szczepańska to osoba doświadczona, oddana swojej edukacyjnej misji, co udowodniła w ogłoszonym konkursie. Na jego mocy Pani Dyrektor obowiązki w nowej kadencji będzie pełnić od 1 września br. do 31 sierpnia 2030 r. Joanna Szczepańska do końca tego roku szkolnego będzie piastować stanowisko w ramach trwającego angażu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy na rzecz młodych mieszkańców Płońska oraz grona pedagogicznego szkoły.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!