Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych "Bądźmy Razem"

Ocena 0/5

24 marca 2023r., burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał dwie umowy w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.
Stowarzyszenie Niepełnosprawnych ,,Bądźmy Razem" w Płońsku otrzymało dwie dotacje w wysokości:
- 8000,00 zł na Umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości oraz
- 9000,00 zł dotacji na zadanie pn. „Prowadzenie zajęć dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”.

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy Podpisanie umowy Zdjęcie grupowe
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności