Podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych "Bądźmy Razem"
24 marca 2023r., burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał dwie umowy w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.
Stowarzyszenie Niepełnosprawnych ,,Bądźmy Razem" w Płońsku otrzymało dwie dotacje w wysokości:
- 8000,00 zł na Umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości oraz
- 9000,00 zł dotacji na zadanie pn. „Prowadzenie zajęć dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!