Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Ślubowanie w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku

Ocena 0/5

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku przeżyli niezwykłą uroczystość - Ślubowanie. Ten dzień był wyjątkowy także dla ich rodziców i wychowawców. Nie zabrakło licznie zaproszonych gości: Burmistrza Miasto Płońsk Andrzeja Pietrasika, Przewodniczącego Rady Rodziców Adriana Golacik, Proboszcza  Parafii św. Ojca Pio,  ks. Tomasza Markowicza. Wszystkich zebranych ciepło powitała Dyrektor Szkoły Teodozja Gorlewska oraz Wicedyrektor Katarzyna Uniewska. Uroczystość rozpoczęto występem artystycznym uczniów klas pierwszych. Zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne i taneczne. Doniosłym momentem był akt pasowania i złożenie przysięgi Ślubowania. Tym samym pierwszoklasiści zostali symbolicznie włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Wszyscy uczniowie, w tym ważnym dla nich dniu, otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki edukacyjne, a także legitymacje szkolne. Pierwszoklasistom życzymy cudownego czasu spędzonego w szkole.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności