Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkania wigilijne 

Ocena 0/5

Grudzień to czas spotkań wigilijnych, które przypominają nam, jak ważna jest lokalna wspólnota. W weekend 14-15 grudnia Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w spotkaniu wigilijnym Polskiego Czerwonego Krzyża Płońsk oraz Płońskiej Akademii Futbolu. 

Przy świątecznym stole nie zabrakło świątecznych potraw i serdecznych rozmów. Burmistrz złożył wszystkim życzenia zdrowia, spokoju i radości z okazji nadchodzących Świąt

Galeria zdjęć

470133934_997773332388080_1060437295415559119_n 470138714_997773489054731_2577880239470066461_n 470173864_998366722328741_7235704496892336140_n 470178311_997773365721410_7437347066637254969_n 470182773_998366672328746_1437549172361308678_n 470229367_997773142388099_7741822530734183828_n 470491150_997773435721403_4958262489030228829_n 470504902_997773252388088_7950135191933048689_n 470534622_997773212388092_8688680841672551755_n 470561871_998366748995405_9119473488484740038_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności