Spotkania wigilijne
Grudzień to czas spotkań wigilijnych, które przypominają nam, jak ważna jest lokalna wspólnota. W weekend 14-15 grudnia Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w spotkaniu wigilijnym Polskiego Czerwonego Krzyża Płońsk oraz Płońskiej Akademii Futbolu.
Przy świątecznym stole nie zabrakło świątecznych potraw i serdecznych rozmów. Burmistrz złożył wszystkim życzenia zdrowia, spokoju i radości z okazji nadchodzących Świąt


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!