Wigilia miejska
Dzisiaj na płońskim rynku odbyła się Wigilia Miejska oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.
Podczas wigilijnego spotkania nie zabrakło wspólnej modlitwy, światełka pokoju, specjalnych potraw oraz świątecznych życzeń i kolęd. Płońszczanie mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zaśpiewać kolędy wraz z dziećmi z płońskich przedszkoli oraz usiąść wspólnie do wigilijnego stołu.
Organizatorami Wigilii byli: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.
Partnerem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Płońsku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!