Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w spotkaniu wielkanocnym zorganizowanym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Płońsku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!