Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Święto Niepodległości Państwa Izrael

Ocena 0/5
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik 29 czerwca 2022r., wziął  udział w Święcie Niepodległości Państwa Izrael. Wydarzenie było poświęcone wsparciu udzielonemu największemu szpitalowi dziecięcemu w Ukrainie - „Ochmatdyt”. Do 7 czerwca z Izraela przez Węgry wysłano na potrzeby tego szpitala 15 ton sprzętu medycznego. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. ambasador Izraela w Polsce - Yacov Livne, ambasador Ukrainy w Polsce - Andrij Deszczycia, były ambasador Polski w Izraelu - Maciej Kozłowski, dyrektor Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego - Piotr Puchta.

Galeria zdjęć

Święto Niepodległości Państwa Izrael Święto Niepodległości Państwa Izrael Święto Niepodległości Państwa Izrael Święto Niepodległości Państwa Izrael Święto Niepodległości Państwa Izrael
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności