Nagrody za osiągnięcie sukcesów w sporcie i edukacji
30 czerwca 2022r., podczas sesji Rady Miejskiej w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik i przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz wręczyli nagrody osobom, które odniosły w ostatnim czasie sukcesy w sporcie i edukacji. Kolejni sportowcy i uczniowie zostaną wyróżnieni podczas sesji wrześniowej.
Dziś wyróżnienia otrzymali:
- Marek Biernatowicz - zawodnik Art Chem Bydgoszcz - za zajęcie I miejsca w XXVI Mistrzostwach Polski Oldbojów w Piłce Siatkowej w kategorii 65 plus.
- zawodnicy, trenerzy i przedstawiciele władz klubu "Płońska Akademia Futbolu"
- rocznik 2010-2011 za awans do I Ligi Okręgowej Młodzików
- rocznik 2008-2009 za awans do I Ligi Mazowieckiej
- rocznik 2005, 2006, 2007 w związku z wygranymi wszystkimi meczami w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 w I Lidze Okręgowej Juniorów Młodszych B1.
- Nilufar Pałasz i Oliwia Szymańska za godne reprezentowanie miasta Płońska i Szkoły Podstawowe nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku w Ogólnopolskim Konkursie Literackim - „Zawierszowani” oraz gratulacje w związku ze zdobytym wyróżnieniem i uzyskanym tytułem „Odkrywczyni Poetyckich Światów” (Nilufar). Uczennicom towarzyszyli - nauczyciel języka polskiego Iwona Jabłońska oraz wicedyrektor szkoły - Piotr Makówka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!