Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Symboliczne spotkanie wielkanocne

Ocena 0/5

W piątek, 11 kwietnia odbyło się  spotkanie wielkanocne pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W wydarzeniu uczestniczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, proboszcz Parafii św. Maksymiliana Kole ks. kan. Zbigniew Sajewski , proboszcz parafii św. O. Pio ks. Tomasz Markowicz, kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie Elwira Konopka oraz  Kierownik Referatu Spraw Lokalowych w Urzędzie Miejskim w Płońsku Katarzyna Leszczyńska.

Galeria zdjęć

489780031_702771882104347_3261713307592302116_n 489952984_702771875437681_2655721022756808189_n (1) 489952984_702771875437681_2655721022756808189_n 490099210_702771928771009_8496601644880095700_n 490297468_702771922104343_3813650876309914256_n c1f0f8b6-64c3-4ab2-845f-f78c44e0ac66
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności