TVP3 w Płońsku – emisja programu „Dobrego dnia na wiosnę”
Dziś Płońsk gościł ekipę Telewizji Polskiej, realizującą nagrania do programu „Dobrego dnia na wiosnę”, emitowanego na antenie TVP3. Była to wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszego miasta widzom z całego regionu.
Podczas wizyty Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik przedstawił najważniejsze inwestycje realizowane na terenie miasta, opowiedział o planach rozwojowych oraz wskazał miejsca, które szczególnie warto odwiedzić.
Program wzbogacony został o ujęcia najciekawszych zakątków Płońska – zarówno historycznych, jak i rekreacyjnych. Ekipa odwiedziła także Dom Pamięci oraz Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne. Odcinek poświęcony naszemu miastu został wyemitowany dziś na antenie TVP3.
Zachęcamy do oglądania. Trzy odcinki - trzy wejścia: https://warszawa.tvp.pl/76852596/dobrego-dnia


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!