Symboliczne spotkanie wielkanocne
W piątek, 11 kwietnia odbyło się spotkanie wielkanocne pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W wydarzeniu uczestniczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, proboszcz Parafii św. Maksymiliana Kole ks. kan. Zbigniew Sajewski , proboszcz parafii św. O. Pio ks. Tomasz Markowicz, kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie Elwira Konopka oraz Kierownik Referatu Spraw Lokalowych w Urzędzie Miejskim w Płońsku Katarzyna Leszczyńska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!