Logo Urzędu Miasta w Płońsku

W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa      

Ocena 0/5

To 20-letnie sadzonki Wiśni "Kanzan" o obwodzie 40 cm. Są nie do odróżnienia od tych, które zostały posadzone podczas rewitalizacji rynku.
Z racji dużych rozmiarów, drzewa zostały przymocowane za pomocą podziemnych kotew, wg. autorskiego pomysłu naszej ogrodniczki miejskiej Małgorzaty Melińskiej. Nasadzenia wykonała nasza niezawodna Ekipa Od Zieleni ZDiM. 


Galeria zdjęć

Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       8 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       7 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       6 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       5 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       4 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       3 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       2 Galeria aktualności W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa       1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności