W sercu naszego miasta przybyły 3 nowe drzewa
To 20-letnie sadzonki Wiśni "Kanzan" o obwodzie 40 cm. Są nie do odróżnienia od tych, które zostały posadzone podczas rewitalizacji rynku.
Z racji dużych rozmiarów, drzewa zostały przymocowane za pomocą podziemnych kotew, wg. autorskiego pomysłu naszej ogrodniczki miejskiej Małgorzaty Melińskiej. Nasadzenia wykonała nasza niezawodna Ekipa Od Zieleni ZDiM.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!