Wielka Lekcja Obywatelska o Polsce, demokracji, samorządzie
We wtorek, tj. 16 listopada Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się on-line z uczniami z płońskich szkół podstawowych w ramach akcji Związek Miast Polskich "Wielka Lekcja Obywatelska o Polsce, demokracji, samorządzie". Uczniowie pytali burmistrza Płońska o jego pracę, funkcjonowanie samorządu, inwestycje realizowane przy wsparciu środków z Unii Europejskiej, a także o to, jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Miejskim. Burmistrz zapowiedział kolejne spotkania poświęcone samorządowi w płońskich szkołach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!