Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wielka Lekcja Obywatelska o Polsce, demokracji, samorządzie

Ocena 0/5
We wtorek, tj. 16 listopada  Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się on-line z uczniami z płońskich szkół podstawowych w ramach akcji Związek Miast Polskich "Wielka Lekcja Obywatelska o Polsce, demokracji, samorządzie". Uczniowie pytali burmistrza Płońska o jego pracę, funkcjonowanie samorządu, inwestycje realizowane przy wsparciu środków z Unii Europejskiej, a także o to, jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Miejskim. Burmistrz zapowiedział kolejne spotkania poświęcone samorządowi w płońskich szkołach.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności