25-lecie Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk
W piątek, 12 listopada br. Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk świętowała swoje 25-lecie istnienia.
Jubileuszowe obchody rozpoczęły się oficjalnym odsłonięciem kopii pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego przy siedzibie jednostki. Fundatorem jest Gmina Miasto Płońsk.
Dalsza część uroczystości odbyła się w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Uroczysta gala była okazją do wręczenia wyróżnień, odznaczeń i gratulacji. Pamiątkową tablicę za wskrzeszenie Jednostki w Płońsku otrzymał Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik.
Strzelcom życzymy kolejnych jubileuszy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!