Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wielkanocne spotkanie płońskich diabetyków

Ocena 0/5

Dzisiaj o godzinie 12:00 w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku odbyło się wielkanocne spotkanie płońskich diabetyków. W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik, który skierował do zebranych ciepłe słowa oraz złożył serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze, sprzyjającej rozmowom, integracji oraz wspólnemu świętowaniu.

Galeria zdjęć

482139076_577516211309516_3029024676841403889_n 487236318_2184225075358451_8425896374755607188_n 487851956_1334001667656302_5214999917800400676_n 488540819_4800395923519547_7926384857459111431_n 488572972_548441077850661_6092914127748048970_n 488757583_1000563222205040_4466895543593146935_n 488935398_4097301430555713_8235636004708872048_n 488940787_699098199359014_3554368325495201703_n 489024204_1413823126718543_7783363409647218856_n 489047845_673037271874343_5043362499836667811_n 489134335_1155031736102207_419208017523217486_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności