Wielkanocne spotkanie płońskich diabetyków
Dzisiaj o godzinie 12:00 w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku odbyło się wielkanocne spotkanie płońskich diabetyków. W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik, który skierował do zebranych ciepłe słowa oraz złożył serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze, sprzyjającej rozmowom, integracji oraz wspólnemu świętowaniu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!