Jubileusz pełen pasji i dźwięków
W poniedziałek, 7 kwietnia Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia obchodziła wyjątkowy jubileusz – 40 - lecia swojego istnienia.
Wydarzenie rozpoczęła piosenka „40 lat minęło”. Tłumnie zgromadzona publiczność wysłuchała wyjątkowego koncertu, podczas którego swoje talenty zaprezentowali uczniowie i nauczyciele szkoły.
W uroczystości udział wzięli m.in. Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Zastępca Burmistrza Teresa Kozera, Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Barański, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jolanta Marzęcka, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Sienkiewicza Bożena Kaliściak, a także dyrektorzy płońskich szkół.
Zaproszeni goście złożyli gratulacje i ogromne podziękowania za całokształt działalności placówki oraz zaangażowanie kadry pedagogicznej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!