Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wielka Lekcja Obywatelska

Ocena 0/5

Płońsk przyłączył się do akcji Związku Miast Polskich. We wtorek, 16 listopada, o godz. 13.30  Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik spotka się w trybie on-line z uczniami płońskich szkół podstawowych, by opowiedzieć o funkcjonowaniu samorządu, demokracji i ważnej roli społeczności lokalnej.

"Wielką Lekcję Obywatelską" będzie można śledzić pod linkiem: https://join.skype.com/KSPcNHiKtcRa

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności