Wielka Lekcja Obywatelska
Płońsk przyłączył się do akcji Związku Miast Polskich. We wtorek, 16 listopada, o godz. 13.30 Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik spotka się w trybie on-line z uczniami płońskich szkół podstawowych, by opowiedzieć o funkcjonowaniu samorządu, demokracji i ważnej roli społeczności lokalnej.
"Wielką Lekcję Obywatelską" będzie można śledzić pod linkiem: https://join.skype.com/KSPcNHiKtcRa



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!