Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku

Ocena 0/5

13 czerwca 2022 r., podczas zebrania przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Płońsku burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył pracownikom najstarszego banku w mieście pamiątkowe medale z okazji 30-lecia samorządu.

Galeria zdjęć

Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności