Turniej taneczny Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego "start"
W sobotę 11 czerwca, Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego "start" zorganizował na deskach hali w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku niesamowite wydarzenie.
Całokształt pracy i wkład, jaki Państwo Pospieszyńscy wkładają w budowanie wizerunku Płońska na tanecznej scenie krajowej i międzynarodowej docenił Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczając im okolicznościowe medale z okazji 30 - lecia samorządu.
Okolicznościowe odznaczenia otrzymała również para taneczna, która po 15 latach - zgodnie z planem - odchodzi z Klubu tańca – Alicja Pospieszyńska i Wiktor Godlewski
Wszystkim uczestnikom sobotniego wydarzenia – tak na trybunach, jak i tym, którzy prezentowali piękne pokazy taneczne – serdecznie gratujemy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!