Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wyjątkowy koncert płońskiej "Con Grazi"

Ocena 0/5

W niedzielę, 21 stycznia w kościele Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku odbył się 26. Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.
Wystąpili:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszek Kalkowski
Soliści:
- Agnieszka Kozłowska – sopran, prowadzenie koncertu
- Martyna Ciok – wokalistka estradowa
- Grzegorz Żołyniak – bas
- Igor Pawlak – wokalista estradowy

421125538_416734250708113_527498954106563862_n 421140205_416734267374778_5134353129690114250_n 421161344_416734370708101_965518021313038325_n 421220540_416734587374746_2274683816245965408_n 421222523_416734520708086_8047253811968277422_n 421236683_416734077374797_1747542801538066771_n 421621791_416733274041544_4034767958943628647_n 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności