Wyjątkowy koncert płońskiej "Con Grazi"
W niedzielę, 21 stycznia w kościele Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku odbył się 26. Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.
Wystąpili:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszek Kalkowski
Soliści:
- Agnieszka Kozłowska – sopran, prowadzenie koncertu
- Martyna Ciok – wokalistka estradowa
- Grzegorz Żołyniak – bas
- Igor Pawlak – wokalista estradowy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!