Za nami ostatni turnus kolonii w Goszczycach
Gmina Miasto Płońsk po raz kolejny przygotowała letni wypoczynek dla dzieci w Goszczycach. Łącznie – przez całe wakacje – z tej formy skorzystało 180 uczniów płońskich szkół podstawowych. 18 sierpnia z uczestnikami ostatniego turnusu, na zakończenie wakacji spotkał się burmistrz Andrzej Pietrasik. Nie mogło zabraknąć pożegnalnego programu artystycznego i upominków dla kolonistów.
Podczas kolonii organizowane były codzienne zajęcia, gry, zabawy i konkursy, zajęcia z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia, gry terenowe, spotkania z przedstawicielami straży pożarnej, straży miejskiej, policji, wyjazdy na basen, wyprawy rowerowe, a także dmuchany plac zabaw.
Dla każdego turnusu zorganizowany został wyjazd do Edukacyjnego Parku Rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie.
Organizatorami kolonii były Gmina Miasto Płońsk, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku oraz Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!