Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zebrania wspólnot mieszkaniowych w siedzibie ZGM

Ocena 0/5

Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik 2 marca 2024 r. wziął udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych w siedzibie ZGM. Mieszkańcy przekazali swoje uwagi i sugestie dotyczące m.in. parkowania czy modernizacji ich bloków. Burmistrz zapowiedział, że poruszone na zebraniach kwestie zostaną rozwiązane w najbliższym czasie.

423247988_801132365385512_5882303723755686427_n 429858200_801132528718829_3622200415179054281_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności