Zebrania wspólnot mieszkaniowych w siedzibie ZGM
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik 2 marca 2024 r. wziął udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych w siedzibie ZGM. Mieszkańcy przekazali swoje uwagi i sugestie dotyczące m.in. parkowania czy modernizacji ich bloków. Burmistrz zapowiedział, że poruszone na zebraniach kwestie zostaną rozwiązane w najbliższym czasie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!