Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
pochmurno
9°C

Wykaz koordynatorów programu pomocowego

Wykaz koordynatorów programu pomocowego

 

KOORDYNATORZY PROGRAMU POMOCOWEGO
LP. ORA IMIĘ I NAZWISKO TELEFON E-MAIL UWAGI
1 Białystok adw. Anna Jaczun 602 662 551 ajaczun@adwrp.pl    
2 Bielsko - Biała adw. Jan Talaga 512 459 487 jan.talaga@adwokatura.home.pl  
3 Bydgoszcz adw. Karolina Wilamowska 796 982 424
607 774 755
karolina@krokos-adwokat.pl  
4 Częstochowa adw. Adam Kasperkiewicz   adwokat.kasperkiewicz@gmail.com  
5 Gdańsk adw. Adriana Duks-Taniewska 602711486 kancelaria@duks.pl Zgłoszenia adwokatów mówiących komunikatywnie (nie musi to być biegła znajomość) w języku rosyjskim lub ukraińskim, w celu stworzenia listy należy przesyłać na adres: zagranica@adwokatura.gdansk.pl
adw. Antoni Koprowski 502031149 antoni.koprowski@kancelaria-kgg.pl
6 Katowice adw. Karolina Kubista 508 155 717 kkubista@jkp.legal  
adw. Oleg Marcinowski 504 025 962    
7 Kielce   41 343 12 29 ora.kielce@adwokatura.pl
asacharz@poczta.onet.pl; jerzy.zieba@wp.pl
 
8 Koszalin adw. Bartłomiej Bubacz 606 536 096 adwokat.bubacz@gmail.com  
9 Kraków adw. Joanna Wsołek   sztabkryzysowy@adwokatura.krakow.pl  
10 Lublin adw. Monika Sokołowska 600 993 240 monika.sokolowska@ora.lublin.pl  
11 Łódź adw. Julia Tarkowska-Sośnicka 606 112 107 ukraina@lodz.adwokatura.pl  
12 Olsztyn adw. Marcin Kaczyński  691 522 506 kaczynski@kancelariacelsus.pl   
13 Opole adw. Agnieszka Staszków-Bularz 698 661 931 agnieszka.staszkow-bularz@o2.pl  
14 Płock adw. Wojciech Skorupski 501 359 023 wojciech_skorupski@wp.pl  
15 Poznań adw. Piotr Ruszkiewicz 502 653 322 ruszkiewicz@mrip.com.pl  
16 Radom adw. Żaneta Zacharska - Mendyka 695 982 001 zaneta.zacharska@adwokatmendyka.pl  
17 Rzeszów adw. Łukasz Bochenek 604 913 773 lukasz.bochenek@bkps.com.pl  
18 Siedlce adw. Katarzyna Bednarczyk 531 420 401  adw.katarzynabednarczyk@gmail.com  
19 Szczecin adw. Tomasz Milewski 501 788 178 t.milewski@kancelarie.szczecin.pl  
20 Toruń adw. Stanisław Lechowicz 608 320 807 s.lechowicz@gmail.com  
21 Wałbrzych adw. Alicja Dydo Warchoł 602 754 894 alicja.dydo@gmail.com  
22 Warszawa adw. dr Łukasz Chojniak   lukasz.chojniak@ora-warszawa.com.pl;
ukraina@ora-warszawa.com.pl
Adres mailowy, na który należy zgłaszać chęć udziału w udzielaniu pomocy prawnej: ukraina@ora-warszawa.com.pl ze wskazaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu mailowego, statusu (adwokat/aplikant/prawnik zagraniczny).
23 Wrocław adw, Paweł Stachurski  790 381 582 p.stachurski@adwokaci-sg.pl  
apl. Adw. Filip Studniczka  725 783 318 f.studniczka@gmail.com  
24 Zielona Góra adw. Anna Wojniusz 690 393 087 ukraina@adwokatura.zgora.pl  
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.