100. rocznica urodzin mieszkanki Płońska
Świętującą setne urodziny, urodzona w Czerwińsku, wieloletnią mieszkankę Płońska odwiedził dziś w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym burmistrz Andrzej Pietrasik, który złożył jubilatce życzenia zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności.
- Seniorzy są bardzo ważną grupą dla każdej społeczności – w tym również dla naszej płońskiej wspólnoty. Dzielą się swoim doświadczeniem i mądrością życiową nie tylko z rodziną, ale również z młodymi ludźmi rozpoczynającymi swoją życiową drogę - napisał w piśmie skierowanym do Pani Krystyny burmistrz.
I dodał:
- W dniu wyjątkowego jubileuszu, w imieniu własnym i samorządu miasta Płońsk, pragnę podziękować Pani za wytrwałość i wysiłek całego życia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!