Komunikat
Z uwagi na epidemię koronawirusa interesantów Straży Miejskiej, Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej oraz Urzędu Stanu Cywilnego prosimy o wejście do ratusza od strony ul. ks. J. Popiełuszki. Interesantów pozostałych komórek w Urzędzie Miejskim prosimy o wejście od ul. 1 Maja.
Drzwi łączące Urząd Miejski z Urzędem Stanu Cywilnego zostały zamknięte.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!