Ślubowanie w SP 3
Dziś, 4 marca br. odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1 c ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku . Po złożonym ślubowaniu nie mogło oczywiście zabraknąć pasowania na ucznia, którego dokonała zastępca burmistrza Płońska Teresa Kozera.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!