Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik otrzymał dziś z rąk Prezydenta RP Andrzej Duda tablicę upamiętniającą 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik otrzymał dziś z rąk Prezydenta RP Andrzej Duda tablicę upamiętniającą 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku.
Tablice trafiły do przedstawicieli samorządów, na których terenie znajdują się miejsca związane ze zwycięską bitwą i mają być pamiątką tryumfu polskiego oręża.
Uroczystość odbyła się w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
(foto: Grzegorz Jakubowski/KPRP)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!