Akcja „Sprzątanie Świata” – zajęcia edukacyjne
We wtorek, 21 września br. pracownicy Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej przeprowadzili zajęcia dotyczące segregacji odpadów w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.
Spotkanie odbyło się w związku z działaniami podejmowanymi w ramach akcji "Sprzątanie Świata". Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w dyskusji.
Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało ulotki na temat segregowania odpadów oraz inne ekologiczne gadżety.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!